Netikėtas pasidžiaugimas su padėka … žurnalistei!

 

Ramūnas ZILNYS, LRT televizijos ir radijo žurnalistas

Du labai skirtingi, bet širdį vienodai sušildę pabendravimai per pastarąsias kelias savaites nutiko. Šįvakar kiek netikėtai teko pasakot apie darbo užkulisius VU žurnalistikos studentams – jaukus vakaras su esamais kolegomis išėjo, o būsimi kolegos pasirodė susidomėję ir žingeidūs. Ačiū VU Jaunųjų žurnalistų draugijai už kvietimą – tikiuosi, ne per daug išgąsdinau pasakojimais apie neišvengiamai netvarkingą ir nenuspėjamą šio užsiėmimo ritmą (ir faina, kad 20-mečiai taip gerai žino Depeche Mode).

Keliomis savaitėmis anksčiau pasikalbėti pakvietė žurnalą „Kaunas pilnas kultūros“ vairuojanti Kotryna Lingienė – šio mėnesio nemokamo žurnalo numeris yra skirtas muzikai ir 1994—iesiems, papuoštas stilizuotu Irmos Jurgelevičiūtės atvaizdu ant viršelio ir, sako, yra tiesiog graibstomas iš kavinių.

Su Kotryna mes visada vienas kitą suprantam iš pusės žodžio – gal todėl, kad gimtadienį švenčiam tą pačią dieną (ir šiaip esam pažįstami nuo neatmenamų laikų). Buvo jauku kalbėtis, o vyšnaite ant torto tapo puikios fotografės Svetlana Batura fotosesija Žalgirio arenoje, prieš pat ją sausakimšai užpildant Hiperbolės legendų klausytojams. Žodžiu, tokia tyla prieš audrą – ačiū už puikius kadrus.

Jei netyčia būtų įdomu paskaityt prisiminimų apie Kauną, Muzikos bombos parduotuvę, Partizanų rajoną ir kitus dalykus – tekstas yra ir internete, nuorodą dedu komentaruose. O šiaip visas žurnalas šįsyk toks, kad surijau vienu prisėdimu. Pabandykit susirasti arba atsisiųskit internetu – jis visas pdf formatu irgi lengvai pasiekiamas. https://kaunaspilnas.lt/ramunas-zilnys-trisdesimt-metu-zurnalistas/?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR3q0vsHmXq4cUyPQMKd43Rs9HxcL8ssDbMH2r8q1qWrh2LY–qB3bhGKfM_aem_AWolL1uxYY_CYtpcV-mBed293HgxE8G72YutbxEhLe8_w9kUM1

Panašūs straipsniai