Ko nesidžiaugti, ko linksmiems nebūti, kai mūsų šventė atėjo!

 

www.kaunozurnalistai.lt inf.

Šiandien – Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena. Tai ir mūsų – žurnalistų diena! Dar kartą pasveikinkime vieni kitus ir prisiminkime, kad jau 120-sios spaudos lietuviškais rašmenimis atgavimo metinės, o Lietuvos žurnalistų sąjungai, kuri Kaune buvo įkurta 1929-ųjų pavasarį,  devyniasdešimt penkeri!

Šiandien Vilniuje LŽS surengta šventė, penktadienį tęsis Klaipėdoje, o šeštadienį – Kaune. Žurnalistiniame vasaros ,,Olimpe“ visus pasveikins pučiamųjų instrumentų orkestras, o retro grupė ,,Randevu”atliks prieškario spaudos balių dainas. Bus daug sveikinimų ir linkėjimų. Yra ką prisiminti ir kuo pasidžiaugti kiekvienam atskirai ir visiems kartu.

 Šiandien portalo www.kasvykstakaune“ vadovas, LŽS narys Vaidas Pilkauskas  savo kolektyvo narius pakvietė į šventinius pietus (nuotraukoje), po kurių socialiniuose tinkluose parašė:

,,Spaudos atgavimo dieną noriu padėkoti visiems kolegoms, su kuriais kasdien kuriame ir, žinoma, mūsų pagrindinei varomajai jėgai – aktyviems skaitytojams!

Tik jūsų įsitraukimo dėka kiekvieną mėnesį skleidžiam žinias didesnei nei pusės milijono auditorijai, savo sukurtu turiniu praturtiname kitas žiniasklaidos priemones ir nepaliekam kauniečių bėdoje, kai jiems reikia mūsų pagalbos.

Linkėjimus ir sveikinimus taip pat siunčiu kitose žiniasklaidos priemonėse dirbantiems bičiuliams, visiems viešinimo bei reklamos partneriams. O dabar  mūsų redakcijos kolektyvas kelia taures už laisvą ir nepriklausomą žiniasklaidą, kuri tikiu, ne visiems yra maloni ir patogi, bet toks jau tas mūsų gyvenimas!”

Alberto Švenčionio  nuotraukoje (viršuje): Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius ir kaunietės LŽS narės Vaida Girčė ir Ieva Dyraitė (dešinėje) sausio 6-ąją Kauno žurnalistų namų salėje prieš prasidedant skyriaus ataskaitiniam ir rinkiminiam susirinkimui

 

 

Panašūs straipsniai