Žurnalisto ir šachmatininko Algimanto Butnoriaus atminimas neblėsta…

www.kaunozurnalistai.lt inf.

Dvidešimtą kartą Kauno žurnalistų namų vasaros ,,Olimpe“ buvo surengtas tradicinis ,,Margirio“ šachmatų klubo turnyras, skirtas Valstybės dienai. Nuo 2017-ųjų, kai šio klubo įkūrėjas, tarptautinis didmeistris Algimantas Butnorius buvo palydėtas amžinybėn, kasmet kolegos varžybas dedikuoja jo garbei.

Šachmatų klubo pirmininkas, tarptautinis didmeistris Šarūnas Šulskis  ir LŽS Kauno apskrities skyriaus pirmininkas Vidas Mačiulis atidarant sportinę šventę džiaugėsi, kad Algimanto pradėti  renginiai Kauno žurnalistų namuose tęsiasi. Kitaip ir negali būti, nes jį prisimena ne tik sporto žmonės, bet ir kūrėjai.

,,Aš esu geriausias šachmatininkas tarp žurnalistų ir geriausias žurnalistas tarp šachmatininkų“,- taip linksmai prisistatydavo Algimantas Butnorius. Jis, baigęs Vilniaus universitete žurnalistikos mokslus, tapo LŽS Kauno apskrities skyriaus nariu, šachmatus aktyviai propagavo žiniasklaidoje,  buvo apdovanotas ,,Gintarinio parkerio“ premija.

Skyriaus pirmininkas Vidas Mačiulis, Valstybės dieną nuvykęs į Petrašiūnų panteoną, atminimo žvakeles uždegė ant Algimanto Butnoriaus ir kitų buvusių Lietuvos žurnalistų sąjungų narių kapų. Daug iškilių žurnalistų turėjo Kaunas, tačiau redakcijos ar LŽS skyrius, nėra įamžinę skelbdami jų vardo konkursus. Visiems pavyzdys – Kauno ,,Margirio“ klubas, kasmet rengiantis šachmatininko ir žurnalisto Algimanto Butnoriaus vardo turnyrus.

Panašūs straipsniai