Žurnalistai, kviečiame akredituotis į Tarptautinę antikorupcijos konferenciją

Julija Gorovniovaitė, Specialiųjų tyrimų tarnyba

Birželio 18–21 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyks Tarptautinė antikorupcijos konferencija IACC 2024. Tai svarbiausias pasaulinis antikorupcinis forumas, siekiantis kovoti su didžiausiomis korupcijos grėsmėmis šiuolaikiniame pasaulyje bei nuo 1983 m. sėkmingai darantis įtaką pasaulinei politinei ir ekonominei darbotvarkei.

Konferencijoje dalyvaus kovos su korupcija ekspertai, politikos formuotojai, praktikai, akademinė bendruomenė iš daugiau nei 140 pasaulio valstybių.

Konferencijos programą galima rasti čia: https://iaccseries.org/iacc-2024/agenda/

Pasaulinės reikšmės renginyje dalyvaus Lietuvos Prezidentas, Gvatemalos Prezidentas, EBPO, Europos Tarybos, Jungtinių Tautų Europos ekonomikos komisijos generaliniai sekretoriai, Pasaulio Banko, Europol, „Transparency International“ vadovai, JAV valstybės departamento pasaulinės kovos su korupcija koordinatorius, Baltųjų rūmų Nacionalinio saugumo tarybos kovos su korupcija srities vadovė ir kt. Su renginio pranešėjais galite susipažinti čia: https://iaccseries.org/iacc-2024/speakers/

Akreditacijos tvarka: https://iaccseries.org/iacc-2024/press-accreditation/

Dėl saugumo – konferencijos dienomis virš LITEXPO yra numatyta neskraidymo zona, tad fotografuoti ar filmuoti su dronais be atskiro suderinimo bus draudžiama.

Vladimiro Beresniovo (Vlaber) piešiniai

Panašūs straipsniai