TIE, KURIE IEŠKO – VISADA SURANDA! https://neringa.kasvyksta.lt

www.kaunozurnalistai.lt inf.

Jeigu ne darbštus ir visad atviras kaunietis žurnalistas Modestas Patašius, nebūtų šios informacijos. Aktyvus Lietuvos žurnalistų sąjungos Kauno apskrities skyriaus narys dažnai paskambina mūsų bendruomenės būstinėn. Praėjusią savaitę  jis atsisveikino: ,,Dešimt dienų būsiu Neringoje.“. Atsakėme: ,,Puiku, pailsėsi“, tačiau portalo kasvykstakaune.lt reporteris Modestas Patašius paaiškino: ,,Dirbsiu. Paskui tenai mane kiti pakeis. Portalo siela Vaidas Pilkauskas negali ramiai gyventi!”

Nieko nuostabaus. LŽS narys V.Pilkauskas medijos ir žiniasklaidos projektus įgyvendina jau antras dešimtmetis, todėl  jo patirtis ir nuolatinis atsinaujinimas – pasiekia naujas teritorijas. Dalinamės tuo, ką suradome viešoje erdvėje.

,,Kas vyksta Neringoje – Kuršių nerijos mylėtojų bendruomenę internete siekiantis suburti naujienų portalas, pranešantis naujienas iš Neringos ir aplink. Tikimės, kad mūsų stiprybė kuriant bendruomeninius informacinius projektus „Kas vyksta“ bus gyva ir Neringoje, tad kviečiame dalintis savo turima informacija ar pastebėjimais.” 

,,Kas vyksta Kaune kolektyvas šiais metais (birželio mėnesį) paleido bandomąjį projektą Kas vyksta Neringoje. Nors aktyvumas, konkurencinė aplinka kur kas mažesnė, norisi išbandyti, kaip šiais laikais viskas vyksta nuo nulio. O ir Neringos auditorija nesibaigia vien tik geografine Kuršių nerijos vietove. Kolegos jau susidarė tvarkaraštį, kas kada gulės prie jūros ir tarpuose padirbs, su partneriais. Kolegos jau susidarė tvarkaraštį, kas kada gulės prie jūros ir tarpuose padirbs, su partneriais PrieJūros.LT paleidome tris kameras, rodančias tiesioginius marių ir jūros vaizdus, na ir žiūrėsim, kaip ir kas vyksta Nidoje. Jei turite naujienų, visada laukiame, o daugiau apžiūrėti galite; neringa tiesiogiai ” – parašė  Vaidas Pilkauskas 

Geros vasaros, kolegos, Neringoje ir derlingo žurnalistinio rudens rudenį Kaune!

Viršuje: Modesto Patašiaus nuotrauka ,,Nida”; Apačioje: (iš kairės) kauniečiai žurnalistai Vaidas Pilkauskas, Evaldas Butkevičius, Modestas Patašius

 

 

Panašūs straipsniai