Muzikantė ir žurnalistė Gerūta Griniūtė – ,,Kauno dienos“ žurnale …

Vienintelis Lietuvoje dienraštis ,,Kauno diena“ išleido žurnalo ,,Sveikata“ pavasarinį, jau keturiasdešimt antrąjį  numerį. Šio žurnalo redaktorė, Lietuvos žurnalistų sąjungos narė Dalia Juškienė paruošė ilgą, įdomų šventinį interviu su Lietuvos radijo ir televizijos laidų vedėja, pianiste Gerūta Griniūte.

D.Juškienė rašo: ,,Kad ir ką darytų – vestų nacionalinę ,,Eurovizijos“ atranką, ,,Dainų dainelę“, koncertą ,,Laisvė šviečia.RADAROM“, kalbintų Europos dailiojo čiuožimo čempionato dalyvius ir žiūrovus,  – ji keri profesionalumu, empatija, išorine ir vidine elegancija. ,,Svarbu rūpintis ne tik karjera, bet ir gera sveikata, kad nenuskęstų mūsų titanikai“,- įsitikinusi žavi moteris, gimusi tą pačią dieną kaip ir kompozitorius Johanas Sebastijanas Bachas. ,,Charakteriu galbūt esu panašesnė į džiugų Wolfgangą Amadeus Mocartą ar jautrųjį Johannesą Brahmsą“,- vis juokauja G.Griniūtė, kai, kalbantis kitą dieną po koncerto Lukiškių aikštėje, prisipažįsta šiek tiek sunegalavusi. ,,Lengvas peršalimas“,- nė kiek nesureikšmina.“

Apie muziką, žurnalistiką, moralines vertybes, keliones ir artėjančias Šv.Velykas Gerūta Griniūtė pasakoja žaismingai, nes, kaip ji sakė Daliai Juškienei: ,,Svarbu savyje turėti džiazo“. Vakar ,,Kauno dienos“ prenumeratoriai tikrai perskaitė ne tik šį interviu, nes žurnale labai daug įdomių, aktualių temų ir problemų.

Solidų, 130 puslapių žurnalą ,,Sveikata“, kurio kaina vos du eurai, įsigiję kauniečiai spaudos kioske, tikrai nudžiugs pavasariniu, Velykoms skirtu leidiniu. Jo vedamąjį ,,Kasdieniai prisikėlimai“ Dalia Juškienė baigia mintimis: ,,Kai mums viskas gerai, kai sekasi, kai dangus virš galvos aukštas ir giedras, esame įsimylėję gyvenimą. Pirmieji debesys ar net audra – jau meilė, tikra, su visais  jai tenkančiais išbandymais. Nesuklupkime!”

Panašūs straipsniai