LŽS Klaipėdos skyriui toliau vadovaus Jolanta Beniušytė

www.kaunozurnalistai.lt inf.

Žinomas uostamiesčio žurnalistas, LŽS narys Česlovas Kavarza parašė: ,, Rytų fronte nieko naujo. Klaipėdos žurnalistų sąjungos pirmininke naujai kadencijai perrinkome Jolantą Beniušytę. Laikyk toliau tvirtai šturvalą, Jolka”.

Ilgametę klaipėdiečių vadovę J.Beniušytę, skyriaus ataskaitiniame ir rinkiminiame susirinkime vėl vienbalsiai patvirtus pirmininkės pareigoms, sveikina ir kauniečiai, kurie žino apie pastarosiomis savaitėmis pasirodžiusią  publikaciją. Ne tik Klaipėdos, bet ir sostinės žiniasklaida, parašiusi apie vieną uostamiesčio įstaigą, susidomėjo ir darbščios, sumanios, principingos Jolantos darbu. Ar ji, LŽS skyriaus pirmininkė, Klaipėdos universiteto lektorė, turi teisę dirbti įstaigos atstove ryšiams su visuomene?

Kolegoms rašyti ta tema niekas nedraudžia, tačiau privaloma išklausyti ir ,,kaltinamają”. Tai ne tik žurnalistinės etikos pažeidimas, bet ir kolegės pažeminimas,kai viešai pateikiama jos uždirbtų pinigų suma…Ir visa tai pasirodė žiniasklaidoje, kai iki LŽS atskaitinio ir rinkiminio susirinkimo buvo vos pora savaičių.

Klaipėdietės Jolantos Beniušytės atvejį šią savaitę svarstė LŽS valdyba. Ji neatlika etikos komisijos ar žurnalistų inspektoriaus funkcijos, tačiau turi ir privalo pareikšti  savo nuomonę apie bendruomenės narę. Visi pareiškė pasitikėjimą J.Beniušyte – Lietuvos žurnalistų sąjungos valdybos ir tarybos nare, kuri ne tik daug metų vadovauja klaipėdiečiams, bet drauge sprendžia ir aktualius  Lietuvos žiniasklaidos klausimus, kelerius metus buvo almanacho ,,Žurnalistika” redaktorė.

Niekas niekada neturėjo savo narei priekaištų dėl jos visuomeninės veiklos. Visiems gerai žinomi ir klaipėdiečių renginiai, pradedant ŽENIA (žurnalistų entuziastų nepriklausomų informatorių apdovanojimai) ir baigiant surengtais seminarais bei turiningomis išvykomis. Ir visa tai padaroma Jolantos Beniušytės rūpesčio dėka. Dėl to LŽS Klaipėdos skyriaus nariai vėl išreiškė pasitikėjimą savo pirmininke ir jai pavedė dar trejus metus eiti sunkias visuomenininkės pareigas. Gerai, kad LŽS skyriuje nėra  savų ,,priešų”, nes su ,,pašaliniais”, jeigu esi teisus, visada lengviau ,,kovoti”…

Ryžto ir sėkmės Tau, Jolanta!

Panašūs straipsniai