Ir žurnalistiniai kolektyvai jau džiaugiasi…

Žiniasklaidos tikslas – atspindėti gyvenimą. Skleisti gerą patirtį, kritikuoti, pastebėti kitų džiaugsmus ir rūpesčius. Redakcijos apie save rašo tik svarbių kolektyvo datų ar įvykių proga. Tačiau socialiniuose tinkluose pasirodo  vis daugiau džiugių žinučių. Štai ką vakar savo tinklaraštyje parašė portalo www.lrytas.lt kolektyvo narė  REDA RUTKAUSKIENĖ:

 

Šiandien graži diena – lrytas.lt 18 gimtadienis. O taip jau nutiko, kad šiame portale naujoke buvau net du kartus. Mano nuotrauka (apačioje) būtent iš to pirmojo karto, kai dirbau naujienų redaktore.

Tačiau šią gražią dieną viskas ne apie mane, labiausiai norisi padėkoti mūsų vadovui Tautvydui Mikalajūnui, kuris pirmaisiais mano karjeros metais kantriai mokė žiniasklaidos paslapčių. Esu tikra, kad praėjau gerą žurnalistikos mokyklą, kuri tik padeda man šiandien dirbant Rinkodaros vadovės darbą. Ačiū jam, kad po 8 metų pakvietė prisidėti prie portalo kūrimo dar kartą.

Kiek visko buvo nuveikta praėjusiais metais, net sunku patikėti. Ačiū tau, Tautvydai Mikalajūnai, kad visus kantriai mokai, ieškai išeičių, moki atrasti geriausias kiekvieno sąvybes, pasitiki komanda ir kuri atmosferą darbe, kurioje gera būti ir siekti rezultatų. Nes būtent to ir susirenkam visi – siekti aukščiau. Ačiū visiems kolegoms, malonumas dirbti su tokiais atsidavusiais ir padedančiais žmonėmis!

 

Panašūs straipsniai