Ekspozicija, skirta Dainuojančiai Lietuvai…

Kaune gerai žinomas visuomenininkas, nuoširdus gimtinės patriotas dr. Raimundas Kaminskas ne žurnalistas, ir ne fotografas, bet jis niekada nesiskiria su foto aparatu. Ir visada būna tenai, kur žiniasklaidos atstovai neužsuka. Dalyvauja visuose patriotiniuose renginiuose ir juos įamžina.

 Liepos 1-ąją  R. Kaminskas pats buvo dėmesio centre. Kaune, Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos būstinėje buvo pristatyta  paroda   „Lietuvos dainų šventei 100 metų” Tai leidiniai, nuotraukos ir ženklai iš XXVII knygos mėgėjų draugijos nario, LGGRTC  sekretoriato vyresniojo patarėjo dr. Raimundo Kaminsko  rinkinių.

Ekspozicijos atidarymo metu darbštų ir kūrybingą Lietuvos istorijos puoselėtoją pasveikino ir XXVII knygos mėgėjų draugijos pirmininkė, Lietuvos žurnalistų sąjungos Kauno apskrities skyriaus valdybos narė Dalia Poškienė.

Tegul skamba mūsų dainos po šalis plačiausias, o Raimundas Kaminskas įamžina visus Lietuvos jubiliejinės dainų šventės renginius. Ir visa tai tegul jis papildo savo kolekciją ir ją palieka ateities kartoms.

Panašūs straipsniai