,,Lietuvos žiniasklaidos enciklopedija (1988-2023)“ laukia … prenumeratorių!

Daugiau kaip prieš ketvirtį amžiaus, 1997-aisiais, Vilniaus universiteto komunikacijos fakulteto žurnalistikos institutas ir Lietuvos žurnalistikos centras išleido pirmąją  lietuviškosios žurnalistikos anciklopediją, kurioje buvo pateikta šeši tūkstančiai  publikacijų apie visuomenės informavimo priemones, žurnalistus, spaudos leidėjus, radijo ir televizijos redakcijas ir kita.

Po ilgų kruopštaus darbo metų LŽS ir NŽKA ( redaktoriai – sudarytojai Genovaitė Burneikienė, Vytas Urbonas ir Vytautas Žeimantas) paruošė naują ,,Lietuvos žiniasklaidos enciklopediją (1988-2023)“. Jeigu iki lapkričio 17 dienos bus surinktas reikiamas prenumeratorių  skaičius, Vilniaus K.Matačiūno leidybos įmonė KRIVETA pradės naujo ,,Enciklopedijos“ spausdinimą. Paskubėkite, nes leidinys, įsigijant  jį vėliau, bus 20 eurų brangesnis.

 Raginame visus, kurie nori ir gali, per porą lapkričio savaičių užsiprenumeruoti leidinį, kuriame įrašytos ne tik visos žiniasklaidos priemonės, bet ir LŽS nariai bei kiti Lietuvos profesionalūs žurnalistai.

 

Panašūs straipsniai
Rodyti daugiau

Gyvenimas yra labai trumpas…

Gyvenimas yra labai trumpas. Mes tai kartojame, apie tai kalbame, tačiau giliai neišgyvename, neaprėpiame. Regis, viskas gerai ir…