Šeštadienį, rugsėjo 2-ąją, visi keliai vedė į… Kačerginę. Ačiū ilgametei sporto žurnalistei Vladai Musvydaitei už puikias iniciatyvas, propaguojant fizinį aktyvumą!

Virginija Grigaliūnienė, LŽS Kauno apskrities skyriaus valdybos narė

Regis, visa Lietuva šį rytą susiruošė į jau kažkelintą kartą vykstančias ėjimo varžybas, kurias ir vėl organizavo bėgimo čempionė, ilgametė TV sporto žurnalistė, laidų vedėja, masinio sporto propaguotoja vilnietė Vlada Musvydaitė.

Nors pirmasis startas, kaip skelbė organizatoriai, buvo suplanuotas 11 valandą, keliai Kačerginės link ėmė kimštis jau nuo 9 ryto. Abipus kelio išsirikiavusi automobilių juosta ėmė formuotis ir driekėsi gal kokius 5 kilometrus prieš Kačerginę! Tiesa, netrūko ir atskubančių čion maršrutiniais autobusais, ir dviračiais atminančių ar pėsčiomis atkulniuojančių.

Vieni ar su vaikais (kai kurios šeimos – su dar net nevaikštančiais!), augintiniais; jauni ir senjorai… Eiti užsiregistravo beveik 16 tūkstančių dalyvių!

Maršrutas ir šiemet buvo išskirtinio grožio – keliauta mišku, panemune, pasiekta Pyplių piliakalnio viršūnė, iš kurios atsiveria ypatingi vaizdai… Ir vėl sugrįžta į ten, iš kur visi startavo.

Nors dažnas finišą pasiekė netekęs daug jėgų, jas atgauti padėjo vaisių ir daržovių turgus, kuriame šių gaivių skanėstų buvo galima įsigyti vien už žingsnius. Neliko nuskriausti ir augintiniai – renginio rėmėjai jiems paruošė įvairiausių valgomų staigmenų. Gaila tik, kad kai kurie piliečiai, į eitynes atėję su augintiniais, namie pamiršo maišelius ir kastuvėlius – ką šuneliai pridarė parko prieigose – ten viskas ir pasiliko. O juk kultūringi žmonės turėtų pasirūpinti, kad to nebūtų…

Šaunioji jau tradicinėmis tapusių eitynių sumanytoja ir organizatorė, bėgimo čempionė Vlada Musvydaitė, iškilmingai paskelbė, kad tai vienas masiškiausių tokių renginių per visą jų gyvavimo istoriją ir nuoširdžiai dėkojo visiems už puikią nuotaiką, aktyvumą, kartu – ir neabejingumą savo sveikatai. Tik va žurnalistų kažkodėl nelabai matėsi, nors renginys – išties vertas didžiausių pagyrimų!

Na, o dalyviai gražių žodžių negailėjo ne tik renginio organizatoriams, bet ir organizacijoms, įvairiais būdais prisidėjusioms, kad šis renginys įvyktų ir paliktų pačius gražiausius prisiminimus, o pirmiausia – Kauno rajono savivaldybei ir jos ilgamečiam merui Valerijui Makūnui.

Virginijos Grigaliūnienės nuotraukos

 

Panašūs straipsniai
Rodyti daugiau

Gyvenimas yra labai trumpas…

Gyvenimas yra labai trumpas. Mes tai kartojame, apie tai kalbame, tačiau giliai neišgyvename, neaprėpiame. Regis, viskas gerai ir…