Indonezijoje – kolegų, televizijos kūrėjų desantas!..

www.kaunozurnalistai.lt inf.

Filipinuose, Manilos sporto arenoje, kur vyksta Pasaulio krepšinio čempionato grupės varžybos,  dalyvaujant  LTU rinktinei, yra ir keli šimtai mūsų aistruolių. Pagarba ir šlovė jiems, nuvežusiems tolimojon Azijon – Lietuvos vėliavą ir savo karštus skandavimus, įkvepiančius mūsų nacionalinės komandos žaidėjus!

Ir Indonezijoje, kitoje Europos čempionato G ir H grupėse, taip pat yra … lietuviška komanda. Tai mūsų geriausių krepšinio varžybų transliuotojų grupė – keli operatoriai ir vienas geriausių Lietuvoje TV režisierius Tomas Skamaročius (nuotraukoje jis,,Kauno dienos“ TV studijoje).

,,Indonezijoje yra ir grupė mūsų lietuvių televizijos operatorių, transliuojančių iš Džakartos arenos krepšinio varžybas. Yra ir keli latviai bei turkai operatoriai“ – parašė mums operatorius Tomas Ruminas.

FIBA, kaip ir Eurolygos varžybų organizatoriai, gerai žino ne tik mūsų krepšinio komandas, bet ir profesionalius TV darbuotojus. Lietuvos operatoriai ir režisieriai yra vieni geriausių ne tik Europoje, nes juos kviečia ir į pasaulio čempionatus.

Visi, kurie stebi  ,,Žalgirio“ Eurolygos  rungtynes per televiziją, įsitikino, kaip profesionaliai dirba šalia aikštelės lietuviai, surandantys originalių vaizdų, sumaniai atskleidžiantys svarbiausias ir įsimintiniausias akimirkas. To negalima pasakyti apie Europos šalis, kuriose krepšinis  nėra svarbiausia sporto šaka.

Seniai pažįstu ir matau, kaip šalia aikštelės su užsidegimu dirba operatorius Tomas Ruminas, kiekvienąkart su didele ir labai sunkia kamera ant peties  ieško  netikėto žaidėjų, trenerių, rakurso, kurį pamato ir televizijos žiūrovai. Arenoje esantys net nepastebi to, ką parodo TV operatoriai.

Įdomu tai, kad šeimoje Tomas – ne vienas televizijos operatorius, transliuojant krepšinį. Su juo kartu dirba ir brolis Žilvinas Ruminas. Jiedu  kartu seniai dirba ne tik Eurolygos, bet ir Pasaulio krepšinio varžybose.

Džiaugiamės, kad Žilvinas su Tomu pasauliui rodo oranžinio kamuolio batalijas iš Indonezijos. Sėkmės Jiems Džakartoje, o rudenį – Kaune, kai brolių telekomanda visai Europai puikiai atskleis ,,Žalgirio“ pergales. Sėkmės visiems!    

 Apatinėje nuotraukoje iš asmeninės fototekos: Broliai televizijos operatoriai Žilvinas (kairėje) ir Tomas Ruminai 2011 metais, kai Lietuvoje vyko Europos krepšinio čempionatas. Viršutinėje – Tomas (kairėje) ir Žilvinas Ruminai Džakartoje, Pasaulio krepšinio čempionate

 

 

Panašūs straipsniai
Rodyti daugiau

Gyvenimas yra labai trumpas…

Gyvenimas yra labai trumpas. Mes tai kartojame, apie tai kalbame, tačiau giliai neišgyvename, neaprėpiame. Regis, viskas gerai ir…