Ne dėl mano veiklos Lietuvos žurnalistų sąjungoje – Užkalnio užgauliojimai, bet…

Vidas Mačiulis, LŽS Kauno apskrities skyriaus pirmininkas

Niekada negalvojau, kad tūkstančiai žmonių, pažįstamų ir svetimų, taip jautriai sureaguos į rašytojo ir žurnalisto Andriaus Užkalnio spjūvį į mane. Dar neturėjau gyvenime tokio didžiulio palaikymo, tiek daug  pagyrimo žodžių, kaip per  šias dvi rugpjūčio dienas. Ir ne tik socialiniuose tinkluose ar portaluose, TV.

 Ačiū visiems, ypač Lietuvos žurnalistų sąjungos, Nacionalinės žurnalistų asociacijos, Visuomenės informavimo etikos asociacijos vadovams, visiems kolegoms – spaudos, radijo, televizijos, interneto bičiuliams, kurie ne tik apie mane perskaitė, bet ir atsiliepė, suskubo pareikšti savo nuomonę. Ir ne tik apie mane, bet ir apie  išsilavinusį šmeižiką.

Žinau,  yra ir tyliai besidžiaugiančių Užkalniu, nes kai kuriems yra neparankus trisdešimt trejus metus kauniečiams vadovaujantis  bendruomenės pirmininkas. Ypač tiems, kurie net dėl dainininko, pakviesto į žurnalistų šventę, už mano nugaros taip  aktyviai veikė, kad net ,,pagalbos” Vilniun kreipėsi… Ką darysi, toks dabar, ypač jaunų požiūris – ne vienyti, o skaldyti.

  LŽS Kauno apskrities skyriaus valdybos narė Virginija Grigaliūnienė  ne tik išdrįso socialiniuose tinkluose parašyti apie Užkalnį, asmeniškai klausė, kuo gali prisidėti dėl mano garbės ir orumo gynimo. 

Savo tinklalapyje kiek plačiau parašiau apie  sukeltą ,,rugpjūčio pučą“ .

  NIEKADA NESAKYK – NIEKADA, NES PATYČIOS MANE … ĮKVEPĖ!

Pavasarį, per 31 metus paruošęs 1262 televizijos laidas ,,Krepšinio pasaulyje”, buvau nusprendęs: Viskas daugiau jokių žurnalistinių ,,rekordų”. Jeigu dar kažką kursiu, tai tik vieną kitą dokumentinį kino filmą. Taip ir būtų atsitikę, jeigu ne Andrius Užkalnis, su kuriuo jokių asmeninių ar tarnybinių reikalų nesu turėjęs. Ir feisbuke nebuvau jo draugas, todėl nesupratau, kodėl jis toks tulžingas… Tai sužinojau iš vakarykščio Andriaus Tapino komentarų dėl Užkalnio patyčių. Net 900 patiktukų, ir visi paniekino ne mane, o užgauliotoją. Šiandien po A.Tapino pateiktos žinios, kad aš dėl savo garbės ir orumo kreipsiuosi į teisėsaugą, jau virš 7000 patiktukų. Ir visi komentatoriai vėl smerkė Užkalnį. Nors jis, antradienio rytą parašęs apie mane savo šlykščias patyčias, po pietų jau pašalino iš savo ,,posto” ir pateikdamas kažkokį atsiprašymą… Ar tai palengvins jo atsakomybę prieš įstatymą?

AČIŪ visiems, kurie mane palaikė ir suprato, kad prieš Užkalnį ar Lietuvą nesu ,,nusidėjęs”. Aš pats nuo jo ne tik apsiginsiu, bet ir visokiems užkalniams įrodysiu, kad dar moku, sugebu ir galiu rengti TV laidas, nors eteryje jau esu beveik 51 metus. To linkiu pasiekti ir 25 metais jaunesniam Užkalniui, bet pirmiausia jam … sveikatos!

Fotografo Alfredo Pliadžio nuotr.

 

 

Panašūs straipsniai
Rodyti daugiau

Gyvenimas yra labai trumpas…

Gyvenimas yra labai trumpas. Mes tai kartojame, apie tai kalbame, tačiau giliai neišgyvename, neaprėpiame. Regis, viskas gerai ir…