Maniloje, pasipuošę Lietuvos krepšinio atributika, palaikys LTU rinktinę ir taps … reporteriais?!

www.kaunozurnalistai.lt inf.

Sėkmingas verslininkas iš Vievio Edvinas Virpša, ASG arenoje Vilniuje stebėjęs draugiškas Lietuvos rinktinės rungtynes su Prancūzija, prisipažino, kad jau pasiruošęs kelionei į Filipinus. Pirmiausia, su šeima nuvažiavo į Kauną ir Lietuvos krepšinio namuose išsirinko aprangą, su kuria stebės Pasaulio krepšinio čempionatą Maniloje. 

 

Antradienį su dukromis Melita, Juste ir sūnumi Neilu iš Vilniaus oro uosto pasieks Stambulą, o iš Turkijos skris tiesiai į Manilą. Kelionė ilga, truks apie 15 valandų, tačiau nuovargio jau nejaus, kai stebės tautiečių kovas krepšinio aikštelėje. Įdomu tai, kad jie, užsisakydami viešbutį, nežinojo, kad jame gyvens ir LTU rinktinė. Edvinas Virpša net pasisiūlė TV laidai ,,Krepšinio pasaulyje” nufilmuoti ir nufotografuoti  mūsų šalies fanus, gal ir įamžinti žaidėjus ne tik krepšinio aikštelėje, bet ir viešbutyje arba šalia jo.

Tikriausiai, Edvinas turi reporterio gyslelę, nes žurnalistiką yra baigusi jo teta Teklė Virpšaitė – Mačiulienė, dėdė  a.a. Zigmas Virpša, pusbrolis  Vladas Rakštelis, puseserė Vilma Karvelienė ir dar keli tolimesni  jo giminaičiai. Tiesa, tikriausiai fotografuos ir filmuos  Neilas, Melita ar Justė, pirmąkart patekę pasaulinėn krepšinio šventėn…

Jeigu jau aistruolių šeimos pasiryžo padėti Maniloje krepšininkams, Lietuvos nacionalinė rinktinė bet kuria kaina iškovoti kelialapį į 2024 metų olimpines žaidynes Prancūzijoje!

www.kaunozurnalistai.lt nuotr.

 

 

 

Panašūs straipsniai
Rodyti daugiau

Gyvenimas yra labai trumpas…

Gyvenimas yra labai trumpas. Mes tai kartojame, apie tai kalbame, tačiau giliai neišgyvename, neaprėpiame. Regis, viskas gerai ir…