Fotokonkursas baigėsi. Geriausios nuotraukos – Petrašiūnų elektrinės kieme

www.kaunozurnalistai.lt inf.

Žinomas fotografas kaunietis  Algimantas Barzdžius informavo, kad fotokonkursas ,,Energijos srautas”,  kurį inicijavo „Kauno energija“, buvo skirtas energijos, šilumos temoms. Sulaukta daugiau nei šimtas dvidešimt nuotraukų, kurių autoriai fotografai mėgėjai ir profesionalai.

Konkurso dalyviai užfiksavo ne tik 60-metę Petrašiūnų elektrinę. Įvairios ,,energijos” jie  ieškojo gamtoje, buityje, miesto šurmulyje, prie vandens…

 Finalininkus ir tris nugalėtojus, kurie bus paskelbti rugpjūčio viduryje,išrinko autoritetingi fotomenininkai Gintaras Česonis, Andrius Repšys, Narimantas Šerkšnys, Alfredas Pliadis, taip pat   ir „Kauno energijos“ atstovas. Vienas iš penkiolikos konkurso laureatų yra ir mūsų kolega, buvęs LŽS narys Algimantas Barzdžius.

Konkurso finalininkų nuotraukos eksponuojamos ne tik  atidarytoje parodoje  elektrinės kieme, bet ir  „Kauno energijos“ feisbuko paskyroje (www.facebook.com/kaunoenergija). Pažiūrėję, iki rugpjūčio 10 dienos   įvertinkite savo ,,patiktuku”  labiausiai patikusias nuotraukas. Trijų geriausių fotografijų autoriai bus apdovanoti specialiais  prizais.

 

 

 

 

Panašūs straipsniai