Legvaatletės džiaugiasi Europos bronza, o fotografas Alfredas Pliadis – gražiausia jų nuotrauka!

Žinomas sporto fotografas, jaunystėje buvęs šuolininkas į aukštį Alfredas Pliadis pripažintas gražiausios birželio mėnesio nuotraukos autoriumi.  Taip nusprendė Lietuvos sporto žurnalistų federacijos (LSŽF) rengiamo „Mėnesio sporto nuotraukos“ konkurso komisijos nariai. Septintą kartą laureatu tapęs patyręs fotomeistras konkursui pateikė nuotrauką, kurioje užfiksuota Europos komandiniame lengvosios atletikos čempionate Chožuve (Lenkija) džiugaujanti Lietuvos sprinterių komanda. Bėgimo estafetėje 4×100 m Andrė Ožechauskaitė, Modesta Justė Morauskaitė, Eva Misiūnaitė ir Lukrecija Sabaitytė užfiksavo trečią rezultatą Lietuvos istorijoje – 44,06 sek. – ir užėmė trečią vietą.

 

Antrą vietą birželio kūrybiniame konkurse užėmė gegužės mėnesio laureatė Aistė Ridikaitė, kuri konkurso organizatoriams atsiuntė nuotrauką iš pasaulio „Optimist“ jachtų klasės buriavimo čempionato Ispanijoje.

Trečioje vietoje – Mantas Stankevičius, kuris pateikė nuotrauką iš Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionato Trakuose: „Po finišo reikia padaryti du dalykus: išklausyti trenerio pastabas ir išgirsti dukrytės pastebėjimus. Baidarininkas Ignas Navakauskas po finišo Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate įdėmiai klausosi dukrytės Kamilės pastebėjimų.“

SVEIKINAME GRAŽIAUSIŲ  NUOTRAUKŲ AUTORIUS IR LINKIME, KAD LIETUVOS SPORTO ŽURNALISŲ FEDARACIJOS RENGIAMUOSE KŪRYBINIUOSE KONKURSUOSE DALYVAUTŲ IR KAUNIEČIAI SPORTO FOTOGRAFAI, KURIE TAIP PAT TURI KUO PASIDŽIAUGTI!

Panašūs straipsniai
Rodyti daugiau

Gyvenimas yra labai trumpas…

Gyvenimas yra labai trumpas. Mes tai kartojame, apie tai kalbame, tačiau giliai neišgyvename, neaprėpiame. Regis, viskas gerai ir…