KAUNADIENIEČIAMS LIEPA – DOSNI GIMTADIENIAIS. Pirmasis: Dalia Juškienė, užauginusi talentingą dukrą Jomilę!

www.kaunozurnalistai.lt infor.

Mėnesio pradžioje, kaip visada, mūsų svetainė pasveikino liepos mėnesį švenčiančius gimimo dieną. Net dešimt esamų ir buvusių ,,Kauno dienos” žurnalistų 2023-čiųjų vidurvasarį  sulaukė savo gimtadienio. Vakar, liepos 17-tąją, miesto dienraščio redakcijoje buvo dviguba šventė, nes tą pačią dieną gimė  www.namai@diena.lt ir žurnalo ,,Sveikata” redaktorė, žurnalistė Dalia Juškienė ir ,,Diena Media News”  direktorius, žurnalistas  Tadas Širvinskas.

Mūsų svetainė ,,Kauno dienoje” neturi spec.korespondento, tačiau sužinojome, kad abu sukaktuvininkus su gėlėmis ir tortu pagerbė redakcijos kolektyvas, pažėręs daug gražių žodžių apie Dalią ir Tadą (gaila, kad niekas, net telefonu, jų neįamžino).

Džiugu girdėti, kai giriami Lietuvos žurnalistų sąjungos Kauno apskrities skyriaus nariai. Dalia, prieš kurį laiką apdovanota medaliu ,,Už nuopelnus žurnalistikai”, yra LŽS narė. Profesinei bendruomenei priklausė ir žurnalistas Tadas Širvinskas, tačiau tapęs ,,valdininku”, jis sustabdė savo narystę LŽS.

Žiniasklaida dažnai rašo apie žinomų žmonių gyvenimą, jų šeimos narius, žurnalistai apie save, paprastai, nutyli. Tokia yra ir talentinga žurnalistė D. Juškienė. Kažin, ar daug kas žino, kad Dalia su vyru Kęstučiu užaugino nuostabią dukrą Jomilę Juškaitę, kuri Vilniaus universitete baigė žurnalistikos mokslus, dirbo lrt.lt portale. Jomilė   dar įgijo ir aukštąjį teisininkės diplomą. Kokie laimingi jos tėveliai buvo Lietuvos prezidentūroje  2023-čiųjų birželio 13-tąją.

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija ir atsižvelgdamas į Teisėjų tarybos patarimus,  pasirašė dekretą dėl  teisėjų skyrimo bei priėmė jų priesaikas. Prezidento dekretu Jomilė Juškaitė-Vizbarienė paskirta Panevėžio apylinkės teismo Panevėžio rūmų teisėja. Sveikiname ir kartu džiaugiamės su šaunia Juškų šeima!

DALIA JUŠKIENĖ launiečių žurnalistų Spaudos baliuose. Fotografo Alberto Švenčionio nuotr.

LIETUVOS PREZIDENTAS GITANAS NAUSĖDA IR NAUJOJI PANEVĖŽIO RŪMŲ TEISĖJA JOMILĖ JUŠKAITĖ-VIZBARIENĖ. Prezidentūros fotografo Roberto Dačkaus nuotr.

 

Panašūs straipsniai