NEPALAUŽIAMAS IR NENUSIŽEMINANTIS LŽS NARYS VAIDAS PILKAUSKAS – ,,AKACIJŲ ALĖJOJE“

Vidas Mačiulis, LŽS Kauno apskrities skyriaus pirmininkas

 Lietuva šeštadienį  iš Kulautuvos galėjo matyti dvidešimt trečiąjį bardų festivalį ,,Akacijų alėja“, kurio jau netransliuoja LRT. Populiarusis portalas www.kasvykstakaune.lt kelia valandas džiugino tuos, kurie negalėjo būti kurorte prie Nemuno. Kelios TV kameros rodė ne tik sceną, bet ir nesuskaičiuojamą žmonių jūrą, kurių, pasak renginio vedėjo aktoriaus Giedriaus Arbačiausko, šį kartą galėjo būti į dešimties tūkstančių, o portalo žiūrovų skaičius yra tikslus 30000.

Labai daug žiūrovų sutraukė ir Lietuvos žurnalistų sąjungos nario Vaido Pilkausko vadovaujamo portalo ,,ekranas“. Mūsų kolega  (nuotr. kairėje) net pats kelias valandas praleido kartu su režisieriumi  automobilyje, kuriame sumontuota transliacijos aparatūra. Viskas gerai sekėsi, išskyrus tai, kad objektyvus ir niekam netarnaujantis portalas yra nemylimas Kauno savivaldybės ir jai priklausančių įmonių ir organizacijų.

Žiniasklaida be reklamos ir rėmėjų negali išgyventi, tačiau ,,kasvykstakaune“, vadovaujama gero organizatoriaus ir darbštaus LŽS nario, nebankrotuoja ir toliau viską objektyviai vertina. Kai kuriems valdininkams tiesos žodis yra kritika. Biurokratai nepriklausomos žiniasklaidos negali nutildyti ar reikalauti, kad ji rašytų ar rodytų tik jų ,,pavyzdinius darbus“, todėl nepaklusnius bando kitaip ,,spausti“.

Principingas, bet teisingas Vaidas Pilkauskas nekeliaklūpsčiauja prieš biurokratiją, o kolektyvo žurnalistus ragina viską sąžiningai įvertinti. Tai, žinoma, nepatinka miesto šeimininkams, kurie jau seniai nenori matyti ir girdėti portalo www.kasvykstakaune.lt, kuris ir be savivaldybės ar jos įmonių reklamos užsakymų, jų renginių transliacijų, kūrė, kuria ir kurs. Tas faktas, kad per mėnesį  šis kauniečių portalas sutraukia net pusę milijono skaitytojų, 

Kai visa žiniasklaida  netarnaus užsakovams, nelauks iš jų vos ne milijoninės paramos, Kaunas bus dar pavyzdingesnis, o laikraščiai, radijas, televizija ir portalai sulauks dar didesnio visuomenės dėmesio ir dar geresnio vertinimo. Gal ,,kasvykstakaune“, pagaliau, rodys ne  ir miesto šventes? O už liepos 15-tosios Kauno rajono ,,Akacijų alėją“ dėkingi yra ne tik bardai, bet ir žiūrovai.

 

 

Panašūs straipsniai
Rodyti daugiau

Gyvenimas yra labai trumpas…

Gyvenimas yra labai trumpas. Mes tai kartojame, apie tai kalbame, tačiau giliai neišgyvename, neaprėpiame. Regis, viskas gerai ir…