Su ,,šimtamyliais” Kevarrius batais – trylikamečio krepšinio reporterio žygis link žurnalistikos…

Vidas Mačiulis, TV laidos ,,Krepšinio pasaulyje” redaktorius

Kai pirmą kartą Kauno ,,Žalgirio” arenoje su LKL  TV mikrofonu  man prisistatė besišypsantis Aistis Michailovskis, jam tebuvo dešimt metų, bet nustebino jo drąsa, nuoširdumas, žingeidumas, pasitikėjimas. Žinojo, ko klausti, įdėmiai sekė atsakymą, kad toliau rutuliotų pokalbį su keliskart vyresniu krepšinio žmogumi..

 

Dabar Aistis Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijoje baigęs septynias klases, jau profesionalus Lietuvos krepšinio lygos televizijos reporteris. Ir lietuviškai, ir angliškai spaudos konferencijose pateikia originalius klausimus, į kuriuos geranoriškai atsako net nekalbūs strategai ar žaidėjai.

 

Birželio 10-tąją, pasibaigus XXX LKL čempionatui, A.Michailovskis ilgai užtruko nugalėtojų žalgiriečių persirengimo kambaryje. Čia buvo užfiksuota bene džiugiausia jo gyvenime akimirka, kai ,,Žalgirio” aukštaūgis Kevarrius Hayes jam padovanojo jam 49,5 išmieros sportinius batelius su savo autografu.

 

Danielius Jasikevičius, tikriausiai, turi ne vieną savo dėdės Šarūno, kuris vakar su ,,Barselona” tapo Ispanijos ACB čempionu, brangų ,,suvenyrą”, irgi džiaugėsi Aisčiui dovanotais batais.

Jaunasis reporteris kaip lygus su lygiais su visais – bendravo, fotografavosi, sveikino, kalbėjosi…

 

Aš Aisčio paklausiau, kaip jis tapo TV ir krepšinio žvaigžde?

 

,,Viskas prasidėjo, kai Vaidas Leliuga (LKL komunikacijos vadovas) pamatęs vieną mano interviu kurybinėje stovykloje, sugalvojo pakviesti į televiziją, kur leido pabandyti. Už tai jam be galo esu ir būsiu dėkingas. Baigęs gimnaziją norėčiau studijuoti treniravimą. Jeigų ir turėčiau trenerio diploma, likčiau žurnalistikoje, tai manau, padėtų dar labiau suprasti krepšinį bei žaidimo taktiką. Planai lieka tokie patys – nesustoti ir tobulėti….”

 

Aiškiai ir užtikrintai kalba ne pagal amžių vyresniems lygiavertis Aistis Michailovskis.  Tik taip, nuo vaikystės dienų siekiant kūrybinių aukštumų, Lietuva turės dar vieną  profesionalų sporto žurnalistą.

Sėkmės Tau jaunasis talentingas kolega, Aisti, tik nepasuk iš kelio dėl takelio…

 

Panašūs straipsniai
Rodyti daugiau

Gyvenimas yra labai trumpas…

Gyvenimas yra labai trumpas. Mes tai kartojame, apie tai kalbame, tačiau giliai neišgyvename, neaprėpiame. Regis, viskas gerai ir…