Nario mokestį laikas susimokėti ir NŽKA nariams

Lietuvos žurnalistų sąjungos vadovybė primena, kad jau galima susimokėti nario mokestį ir NŽKA nariams.
NŽKA nariams stojamasis mokestis – 15 eurų; metinis narystės mokestis – 15 eurų. NŽKA nariai 2023 m. nario mokestį turi sumokėti iki kovo 31 dienos.
NŽKA nario mokestį galima mokėti ir banko pavedimu pervedant nario mokestį į NŽKA banko sąskaitą LT53 7044 0600 0545 4812 SEB banke.
Jeigu LŽS ar NŽKA narys negali sumokėti per banką ir nori tai padaryti grynais pinigais, tai gali padaryti Žurnalistų namuose pirmadieniais ir antradieniais 10-17 val. (LŽS referentės tel. 861263717).
„Gerbiami LŽS it NŽKA nariai, labai džiaugiamės, kad esate, kad turime bendrų darbų ir planų, o kolegų narystės mokestis mums leidžia užtikrinti mūsų veiklos tęstinumą. Tad prašome iki kovo mėnesio pabaigos sumokėti nario mokestį ir tuo pačiu patvirtinti savo pasiryžimą toliau būti mūsų bendruomenės nariais,” – sako LŽS ir NŽKA pirmininkas Dainius Radzevičius.
***
LŽS yra Tarptautinės žurnalistų federacijos (TŽF) narė, todėl LŽS nariai gali gauti ir TŽF nario pažymėjimus.
TŽF savo nariams išduoda pažymėjimus, kurie galioja dvejus metus. TŽF nario pažymėjimai yra gaminami Briuselyje ir už juos bei jų atsiuntimą į Vilnių reikia mokėti Federacijai.
Už TŽF nario pažymėjimą be knygelės reikia mokėti 40 eurų, o už TŽF nario pažymėjimą su knygele – 50 eurų.
LŽS nariai, norintys įsigyti ir TŽF nario pažymėjimus, turi kreiptis į LŽS pirmininką.
 
kaunozurnalistai.lt inf.

Panašūs straipsniai