Radijo stotis „Pūkas“ kviečia į tradicinį šventinį koncertą „Geriausios „Pūko“ dainos 2022“

Nacionalinė radijo stotis „Pūkas“ šį šeštadienį, gruodžio 3-osios vakarą, visus lietuviškos muzikos mylėtojus kviečia puikiai praleisti laiką tradiciniame koncerte „Geriausios „Pūko“ dainos 2022“, kuris vyks Pramogų ir laisvalaikio centre Kauno OAZĖ (Baltų pr. 16, Kaunas).

Kaip sakė renginio organizatorė Lina Pūkienė, įspūdingame koncerte nuskambės per 40 gražiausių kūrinių, kuriuos atliks tiek jaunimui, tiek senjorams puikiai žinomi dainininkai ir grupės: Edmundas Kučinskas, Violeta ir Vilius Tarasovai, Steponas Januška, „Bernužėliai“, Giulija, Deividas Bastys, „La Forza“, Paulius Stalionis, Laisva, „Kitava“, Neringa Nekrašiūtė, „Bičiuliai“ ir popchoras „Nemuno krašto vaikai“.

Renginį ves charizmatiškasis vedėjas aktorius Egidijus Stancikas, kurio talentu jau daug metų žavisi Kauno teatro mylėtojai.

Organizatoriai žada, kad ilgiau nei tris valandas truksianti smagi ir nuotaikinga muzikos fiesta tikrai neprailgs, o klausytojai turės puikią progą šventiškoje aplinkoje pasiklausyti ne tik visiems gerai žinomų, radijo stoties „Pūkas“ eteryje dažnai skambančių šlagerių, bet ir naujausių muzikinių kūrinių.

Lina Pūkienė įsitikinusi, kad gruodžio trečiosios vakaras Kauno Oazėje nė vieno nepaliks abejingo. „Visi kartu dainuosime, linguosime, dalinsimės bendryste gausioje atlikėjų, bičiulių ir bendraminčių kompanijoje,“ – teigė ji.

Šis nuotaikingas koncertas – tai kartu ir radijo stoties „Pūkas“ sveikinimas su artėjančiomis gražiausiomis metų šventėmis.

Vaizdo informacija:

https://www.youtube.com/watch?v=TtzIH4FMr94

Bilietus į koncertą „Geriausios „Pūko“ dainos 2022“ platina bilietai.lt

https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/geriausios-puko-dainos-2022-374850/

 

kaunozurnalistai.lt inf.

 

Panašūs straipsniai