Kolegos Stepono Gečo šypseną pakeitė … nerimas!

www.kaunozurnalistai.lt inf.

Gecas_lig._vienas._didele.jpg

2018-ųjų pavasarį, tradicinės kauniečių Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos šventės išvakarėse, Lietuvos žurnalistų sąjungos Kauno apskrities skyriaus narį, buvusį ilgametį Vytauto Didžiojo karo muziejaus direktoriaus pavaduotoją Steponą Gečą (nuotraukoje)  ištiko insultas. Kolega negalėjo kalbėti, bet  dar vaikščiojo. Prasidėjus reabilitacijai, po staigaus antro insulto smūgio, jau nepakilo iš lovos. Gecas lig.  su Kundr. II_1.jpgJau septyniolika mėnesių kaunietis gyvena ligoninėse. Gegužės 15-ąją savo 75-ąjį gimtadienį kolega žurnalistas sutiko Panemunės socialinė globos namuose (Kurtinių g. 1 D.). Tenai kasdien Steponą aplanko sesuo, brolis, draugė. Ir keturi žurnalistikos senjorų klubo MES nariai, suprantantys svetimą skausmą, kartais užsuką pas Steponą Gečą.

Kai į sergančio kolegos palatą prieš porą savaičių užėjo žinomas kaunietis rašytojas ir žurnalistas Juozas Kundrotas (nuotraukoje) , Steponas nusišypsojo. Ne tik iš karto atpažino, bet ir ištarė jam labai mielą žodį: ,,MES“ – žurnalistikos senjorų klubo vardą. Ligonis įdėmiai klausosi svečių pasakojimų apie žurnalistų gyvenimą. 

Prieš svaitę  Steponas buvo laimingas, pamatęs dar du pažįstamus veidus – Lietuvos žurnalistų sąjungos narius Joną Dirsę ir Vladą Dekšnį…

 Ir artimieji, ir draugai pastebėjo, kad pamažu gerėja ligonio savijauta, jis bando pats atsisėsti. Deja…Šiandien LŽS Kauno apskrities skyrių pasiekė žinia, kad vakar, pakilus temperatūrai, Steponą Gečą greitoji pagalba atvežė į Respublikinę Kauno  ligoninę (Hipodromo g. 13, IV aukštas, 402 palata). Medikai įtaria virusinį inkstų, o gal ir prasidedantį plaučių uždegimą. 

Kas maldomis, kas geromis mintimis ar tiesioginiu žodžiu palinkėkime sergančiam LŽS nariui stiprybės ir ištvermės, įveikiant  visas likimo negandas!

www.kaunozurnalistai.lt nuotr.


Panašūs straipsniai