Kaunietis Algimantas Barzdžius ,,Be kliūčių“ pasiekė ir Lietuvos Seimą

www.kaunozurnalistai.lt informacija

 

Lietuvos fotomenininkų sąjungos narys, kaunietis fotografas Algimantas Barzdžius Lietuvos Seimo parodų salėje pakvietė apžiūrtėti unikalių nuotraukų parodą  ,,Be kliūčių“.  Autorius paaiškino, kad per Kėdainius, kuriems jau sukako 651 metai, be kliūčių juda su Titu Valioniu. Rugsėjo 14-ąją atidarytą ekspoziciją jau įvertino ne tik Seimo nariai, ir visi buvo sužavėti. Kas šiose nuotraukose?

Kūrybingas fotografas, susidomėjęs  ekstremalaliu sportu, susitiko ir su parkūro lyderiu kėdainiečiu Titu Valioniu, salėje atliekančiu įvairius triukus. Titą jis nusprendė savaip įamžinti – miesto gatvėse ir skveruose.

  Algimantas Barzdžius, prieš penkerius metus atidarydamas pirmąją parodą Kėdainiuose, sakė: ,,Titas tarsi skraido gatvėmis ir parkais, atlikdamas sudėtingus jėgos ir ištvermės reikalaujančius triukus. Toks  parkūro lyderio gyvenimo būdas, filosofija, padedanti įveikti ne tik kelyje, bet ir gyvenime pasitaikančias kliūtis. Mokanti eiti tiesiausiu keliu, drąsiai priimant iššūkius, kad ir kokie neįmanomi jie atrodytų.“

Puiku, kad  parkūro nuotraukos sudomino ir mūsų parlamentą, vis neišsprendžiantį daug svabių mūsų gyvenimo klausimų. Lietuvos Seimo narės Jurgitos Sejonienės  dėka durys atsivėrė Algimantui Barzdžiui gal ir dėl to, nes jis čia jau buvo surengęs parodą ,,Iššok“.

Ekspozicijos, kuri veiks iki spalio 5 dienos,  atidaryme fotografas dalyvavo kartu su Titu Valioniu, be kurio talento nebūtų ir šių nuotraukų…

Algimantas Barzdžius, buvęs Lietuvos žurnalistų sąjungos Kauno apskrities skyriaus narys, daug įsimintinų akimirkų įamžinęs miesto savaitraštyje ,,Laikinoji sostinė“, puikiai darbavosi ir Kėdainių žiniasklaidoje, pasukęs meninės fotografijos pasaulin. Dabar kolega – laisvasis fotografas. Sveikatos ir kūrybinio įkvėpimo Tau!

 

Vilniečio fotografo Stasio Paškevičiaus nuotraukos

Panašūs straipsniai