AČIŪ, KOLEGOS ŽURNALISTAI, UŽ SUGRĄŽINĄ SENĄ-NAUJĄ ,,SPORTĄ“ !

Vidas Mačiulis, LSŽF narys

Prekybos tinklo ,,Maxima” stende Kaune – keli  šimtai įvairių žurnalų, laukia nesulaukia savo skaitytojo. Mano žvilgsnis iš karto nukrypo į juodą viršelį su oranžinės spalvos užrašu – ,,Sportas”. Jo šriftas toks pat, kaip ir buvusio žurnalo, o vėliau – laikraščio…

Negalėjau nenusipirkti šiandieninio žurnalo, nes pirmąkart toks buvo išleistas, kai man tebuvo dešimt metų. Anų laikų ,,Sporto”  numeriai ilgai buvo mano tėvų namų sekcijoje. Juos padovanojo mano krikšto mama Teofilė Liutkienė, nes viename numeryje buvo rašyta apie jos sūnų, tuomet žinomą Lietuvos dviratininką Vytautą Liutkų.

Koks dabar  yra vėl sugrįžęs šis leidinys? Pirmajame  numeryje grupė vilniečių žurnalistų redakcijos vardu parašė:

 ,,MES SUGRĮŽTAME! Jūsų rankose – vienintelis spausdintas žurnalas apie šalies sportą ,,Sportas”. Jame apie sportą ir jo užkulisius rašoma kitaip nei įprasta. Idėja tapti kitokiu Lietuvos veidrodžiu sutelkė sporto žurnalistus ir komunikacijos ekspertus. (…) ,,Sportas” grįžta su tuo pačiu prekės ženklu, tuo pačiu vizualiniu identitetu, tik visai kitokio formato. ,,Sportas” nuo šiol – gyvenimo būdo žurnalas. Storas, kokybiškas, gražus ir labai įdomus”.

 

 

Senajame – naujajame leidinyje dirba tik keturi žiniasklaidos žmonės, kurie, tęsdami gražias sporto žurnalistikos tradicijas, koja kojon žengia su šiuolaikiniu gyvenimu.

 ,,Ar seksualumas sporte neišvengiamas?”, ,,Grožio pasaulyje”, ,,Naujas iššūkis – audringa politikos jūra”, ,,Sunkiausia – peržengti psichologinį barjerą”, ,,Sveikuoliškas pyragas”… Daug rubrikų, temų, įvairių sporto šakų ir jų herojų, kaip Vilniaus savivaldybės tarybos narys, buvęs krepšinio treneris Jonas Kazlauskas.

Dėkui  ,,Sporto” vyr. redaktoriui Mariui Grinbergui, jo pavaduotojui Mažvydui Laurinaičiui, bendraminčiams Laurynui Filipavičiui ir Artūrui Gimžauskui.

Tegul jokios negandos nesunaikina šio atgimusio žurnalo, ilgų ir kūrybingų metų Jums kolegos, žurnalistikos bičiuliai!

 

 

Panašūs straipsniai