Žurnalistė Birutė Garbaravičienė – trijų vyrų meilės globoje

www.kaunozurnalistai.lt inf.

 

Saulėtą 2023-ųjų rugsėjo 3-ąją Lietuvos žurnalistų sąjungos narė, valstybės pripažinta meno kūrėja kaunietė BIRUTĖ GARBARAVIČIENĖ švenčia šešiasdešimt penktąjį gimtadienį. Sveikiname, didžiuojamės, džiaugiamės…Ryškų pėdsaką kūrybiniame gyvenime paliko Birutė, kuri už tai pavasarį buvo apdovanota LŽS medaliu ,,Už nuopelnus žurnalistikai”. Daug metų ji paskyrė ,,Kauno dienai” ir kartu su kitomis redakcijos žurnalistėmis ji buvo apdovanota garbinga dr. Vinco Kudirkos premija.

Vilniuje Birutė Garbaravičienė kūrė ,,Akiračius”, ,,IQ” Intelligent Life, rengė LRT televizijos laidas ,,Be pykčio”, ,,IQ presingas”, redagavo, ruošė, išleido istorijai ir žurnalistikai vertingas knygas.
Darbšti ir kūrybinga kolegė surinko, redagavo ir šiais metais išleido knygą ,,Leonidas Donskis. Man skauda”.

B.Garbaravičienė aktyvi visuomenininkė. Yra Prezidento Valdo Adamkaus muziejaus Kaune valdybos pirmininkė, Sugiharos namų fondo ,,Diplomatai už gyvybę” valdybos narė, ,,Santaros – Šviesos” suvažiavimų aktyvistė. Ji buvo, yra ir liko LŽS.
Džiaugtis gyvenimu Birutę įkvepia šaunūs Garbaravičių šeimos vyrai, kurie lyg susitarę gimė vasarą: liepos 26-ąją sūnus Jonas, rugpjūčio 20-ąją sūnus Saulius , o 29-ąją vyras Ramūnas.

Birutė šeimoje ne tik viena moteris, bet dar ir viena kūrybos žmogus. Kas, jeigu ne ji labiausiai jaudindavosi, kai Garbaravičiai netikėtai atsidurdavo žiniasklaidos ,,dėmesio centre”. Gal dėl to, kad lietuviams būdingas pavydas, nes kiti gražiau, turtingiau gyvena. Kai šeimoje nėra barnių, visi kartu džiaugiasi sėkme ir drauge liūdi, jeigu atsitinka, nors ir nedidelė nelaimė ar aplanko liga. Birutei Garbaravičienei ir toliau linkime būti nuoširdžių vyrų globoje, nesirgti ir neprarasti kūrybinės ugnelės.
Su Gimtadieniu, miela žurnaliste!

Nuotraukose iš šeimos achyvo: (viršutinėje) Garbaravičių šeima; ( dešinėje) LŽS pirmininko pavaduotoja Audronė Nugaraitė įteikė Birutei medalį ,,Už nuopelnus žurnalistikai”; (kairėje)  su sūnumi Jonu; (apačioje) Birutė Garbaravičienė ir jos sūnus Saulius  

 

Panašūs straipsniai