Informuojame žiniasklaidą: Kaune bendradarbiavimą pradeda ,,BRALIUKAI” ir ,,MIESTO SODAS”

Normundas ir Nauris Maciai

Jau dešimtmetis, kai esame Lietuvos piliečiai  ir vieneri metai, kai gyvename Kaune. Mūsų gyvenimą lydėjo ir tebelydi meilė Lietuvai, a.a. tėvelio Kazio gimtinei, kaip ir Latvijai, kurioje gimėme ir praleidome  penkiasdešimt metų.

Didžiąją gyvenimo dalį mes buvome Rygoje, kur kūrėme verslą,o  prieš dešimtmetį įregistravome prekinį ženklą „BRALIUKAI“.

Dabar  Laisvės al. 93, įsikūrusios įmonės restorane „Miesto sodas“ Kaune, pradedame plėsti šio prekinio ženklo pardavimą. ,,Braliukų”  idėjų ir dizaino integravimas  bus neatsiejamas nuo šios vietos, nes čia bus  UAB ,,Kauno alus” gaminamas šviesus ir tamsus ,,Braliukų alus” ir ŪAB ,,Rokiškio sūris” specialūs gaminiai su mūsų prekiniu ženklu.

Miesto sode” taip pat bus galima įsigyti esamos ir naujos ,,Braliukų” sportinės aprangos,  suvenyrų. Šis populiarus restoranas, tikime, taps dar puikesne prekybos ir maitinimo vieta, kurioje kauniečiai norės kartu su mumis žiūrėti sporto transliacijas, įdomiau  praleisti laiką. Tai puiki vieta banketams, dalykiniams ir neformaliems susitikimams, įvairiems su sportu  susijusiems renginiams.

 

 

 

Simbolinis „Miesto Sodo“ ir „Braliukų“ bendros veiklos atidarymas – rugpjūčio 22-ąją, antradienį. Jūsų lauksime anksčiau, nes  jau 4 val  turėsime kartu mėgautis  Lietuvos ir Latvijos nacionalinių krepšinio rinktinių  dvikova  Taivane.

Tikime, kad Kaune prasidės naujas dviejų kaimynių šalių  bendradarbiavimas, nes iki šiol jau nemažai nuveikėme populiarinant ,,Braliukų” prekinį ženklą ir Latvijoje, ir Lietuvoje. Jeigu sulauksime naujų pasiūlymų dėl  bendrų projektų, jie padės stiprinti latvių ir lietuvių ekonominius, dalykinius, sportinius ryšius. Laukiame jūsų ,,Miesto sode” su idėjomis, siūlymais, pageidavimais.

 

   Naurio ir Normundo asmeninės nuotraukos

Panašūs straipsniai