Kolega fotožurnalistas Modestas Patašius horizonte jau regi kitokį ,,Prisikėlimą“ ?

www.kaunozurnalistai.lt

 

Vilniaus universiteto auklėtinis, Lietuvos žurnalistų sąjungos narys Modestas Patašius – kietas profesionalas. Tik ką gavęs žurnalistikos specialybės baigimo diplomą, jis pradėjo savo kūrybinį kelią LRT Kauno radijo ir televizijos redakcijoje.

Pasitraukęs iš eterio, savo puikiomis nuotraukomis jis puošė UAB ,,Lietuvos rytas” leidinius.

 

Daugiau kaip tris dešimtmečius tarnavęs kitiems, tapo laisvu fotografu. Gal taip privertė pasielgti  Prisikėlimo bažnyčia, kurią iš savo buto balkono ne tik kasdien matė, bet ir ją fotografavo net du dešimtmečius. Kol laisvą  kolegą nuo įpareigojimų dar nesurado Lietuvos žiniasklaidos savininkai, Modestas Patašius ne tik Laisvės alėjoje surengė foto parodą apie Prisikėlimo bažnyčią, bet ir paruošė apie ją albumą ,,Lyg pasiklydę danguje.”

 

 

 

,,Pirmasis , bandomasis (20 egz.) „sudulkėjo” per kelias dienas ir nebeliko, nes buvo skirtas draugams ir geriems pažįstamiems,- džiaugiasi autorius  Modestas Patašius. – ,,Naują, kiek pataisytą albumą, Kaune galima įsigyti Prisikėlimo bažnyčio spaudos kioskelyje. Tačiau tai ne viskas.  Dabar ruošiu dar vieną –  ,,Prisikėlimo“ albumo  variantą, kuris bus kitoks, ir tiražas daug didesnis.“

Koks bus  naujas albumas,  gal jau nepasiklydęs danguje, kolega kol kas laiko paslaptyje. Tačiau Modestas prasitarė: ,,Galiu drąsiai pasakyti, tokio albumo Lietuvoje dar

nebuvo. Tačiau tai užtruks net keletą mėnesių”

 

 

 

Linkime M.Patašiui kuo geriausios sėkmės įgyvendinant naują svajonę, kaip ir surasti  redakciją, kurioje fotografas vėl jaustųsi kaip žuvis vandenyje!

 

 Sėkmės, Modestai!

 

Panašūs straipsniai