Žurnalistė Marijana Jasaitienė šiandien švenčia jubiliejinį gimtadienį. Sveikiname!

Kasmet vasaros viduryje MARIJANA JASAITIENĖ, Vilniaus universiteto žurnalistikos specialybės auklėtinė, visą kūrybinį gyvenimą praleidusi ,,Kauno dienos” redakcijoje, švenčia savo gimimo dieną. Šiemetinis gimtadienis – ypatingas, jubiliejinis.

1953-čiųjų liepos 14-tąją pasaulį išvydusi Kėdainiuose, po studijų Vilniuje, ne tik gyvena Kaune, bet ir arti penkių dešimčių kūrybinio darbo metų  paskyrė miesto dienraščiui, iš jo redakcijos prieš keletą metų ir išėjo užtarnautan poilsin…

– Visada Marijaną prisimenu kaip darbščią, kuklią, bet principingą kolegę,- sako buvusi ,,Kauno dienos“ vyr. redaktorė Teklė Mačiulienė. – Ji, kiek prisimenu, pirmoji laikraščio redakcijoje pradėjo rašyti analitinius straipsnius medicinos temomis,  redaguoti savaitinius puslapius ,,Sveikata“, kuri  taip subujojo, kad  pavirdo solidžiu žurnalu. Pagarba ir ačiū Jai už tai!

Už žurnalisto profesinio vardo prestižo stiprinimą ir garsinimą asmeniniu pavydžiu, 2013 metais Marijana Jasaitienė buvo apdovanota LŽS medaliu ,,Už nuopelnus žurnalistikai“. Tada Kauno žurnalistų namuose priėmusi apdovanojimą darbščioji ,,sveikatos bitutė“ sakė:

„Tai ne man skirtas apdovanojimas, o „Kauno dienai“, kurioje aš visą gyvenimą galėjau rašyti tiesą ir tik tiesą, padėti skriaudžiamiems žmonėms, kovojant dėl teisingumo, res redakcijoje nebuvo draudžiama kritika“.

 

Šiandien ne tik Marijanos Jasaitienės šventė – septyniasdešimtmetis, sutiktas gražioje šeimoje. Ją prisimena ir buvę bendradarbiai kaunatiesiečiai, ir Lietuvos žurnalistų sąjungos Kauno apskrities skyrius, kurio ilgamete nare buvo nuoširdi kolegė.

Sveikatos, džiaugsmo ir gražių prisiminimų, Marijana!

 

 

 

 Archyvinės Marijanos Jasaitienės nuotraukos iš asmeininio albumo ir ,,Kauno dienos” portalo.

Panašūs straipsniai