Rugsėjis prasidėjo netektimis. Vokietijoje staiga mirė garsaus krepšinio trenerio V. Garasto sūnus Virgilijus

Vidas Mačiulis, LŽS Kauno apskrities skyriaus pirmininkas

Amžinąjį Atilsį. VIRGILIJUS GARASTAS (1959 04 28 – 2022 09 04)
 
Skaudi žinia šiandien atskriejo į Kauną. Staiga mirė Irenos ir Vlado Garastų sūnus Virgilijus, einantis šešiasdešimt ketvirtuosius gyvenimo metus…
Tuo pačiu lėktuvu su Lietuvos vyrų krepšinio rinktine jis buvo išskridęs į Kelną stebėti Europos krepšinio čempionato grupės varžybas. Arenoje pamatęs lietuvių rungtynes su Slovėnija ir Prancūzija, Virgilijus Garastas jau grįš karste arba urnoje. Tuo rūpinasi jo sūnūs Vladas ir Rokas, kurių tėvelis šiandien buvo rastas amžiams užmigęs viešbučio kambaryje, kuriame gyveno vienas.
Skaudžios netekties valandą visų krepšinio aistruolių vardu iš visos širdies užjaučiu velionio tėvelius Vladą ir Ireną, seserį Jolantą, Virgilijaus žmoną Raimondą, sūnus Vladą, Roką Garastus ir jų šeimas, visus artimuosius, draugus, kaimynus, pažįstamus. Nieko nėra skaudžiau, kai ilgaamžiai tėvai turi laidoti savo vaikus…Stiprybės ir Dievo palaimos Jiems.
Nuotraukoje: a.a. Virgilijus, kai 2022-ųjų balandžio 22-ąją kartu su LKF Garbės prezidentu Vladu Garastu jis dalyvavo Lietuvos krepšinio 100-mečio šventėje Kaune.

Panašūs straipsniai
Rodyti daugiau

…TIKRAI KAUNAS PILNAS KULTŪROS!

PERPETUA DUMŠIENĖ, LŽS IR NŽKA NARĖ Jau seniai  norėjau kolegiškai padėkoti leidinio „Kaunas pilnas kultūros” kūrybinei grupei, kuriai…