Paskelbtas 2023 metų žiniasklaidos projektų konkursas

Vidas Mačiulis, LŽS Kauno apskrities skyriaus pirmininkas

Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo taryba skelbia kultūrinių, visuomenės informavimo saugumo, medijų raštingumo ugdymo ir šviečiamųjų projektų, kuriems valstybė teikia dalinę finansinę paramą, konkursą.
 
Kaip ir pernai, 2023 metų projektų paraiškos priimamos tik elektronine forma Fondo internetinėje svetainėje www.srtfondas.lt iki rugsėjo 30 d. 24 val.
 
Konkursas organizuojamas ir vykdomas vadovaujantis LR Vyriausybės patvirtintais bendraisiais nuostatais dėl valstybės dalinės finansinės paramos kultūriniams ir šviečiamiesiems projektams, konkurso bendrųjų sąlygų aprašu bei jo priedais, LR Visuomenės informavimo įstatymu bei Fondo įstatais.
 
****
Planuojantiems teikti paraiškas SRTRF rengia nuotolinį konsultacinį seminarą rugsėjo 5 d., pirmadienį, 9.00 val. Registracija į seminarą el. paštu: info@srtfondas.lt
 
****
Fondo tarybos sprendimas dėl viešosios informacijos rengėjams skirtos paramos skelbiamas Lietuvos Respublikos Seimui patvirtinus 2023 metų valstybės biudžetą.
 
****
Daugiau informacijos tel.: 8 5 2314750, 8 616 34013; el.paštu: info@srtfondas.lt
 
A. Snarskio iliustracija
 
 

Panašūs straipsniai
Rodyti daugiau

…TIKRAI KAUNAS PILNAS KULTŪROS!

PERPETUA DUMŠIENĖ, LŽS IR NŽKA NARĖ Jau seniai  norėjau kolegiškai padėkoti leidinio „Kaunas pilnas kultūros” kūrybinei grupei, kuriai…