Nusiaubti… Kauno žurnalistų namai. Svetainė www.kaunozurnalistai.lt laikinai nebus atnaujinama

www.kaunozurnalistai.lt informacija

11.jpgKasmet balandžio 1–ąją – Melagių dieną Lietuvos žurnalistai pateikia įvairių pranešimų, kurie neatitinka tikrovės. 

Tačiau šiandien populiari internetinė svetainė www.kaunozurnalistai.lt, nerašo išgalvotų komentarų ir informacijų apie šalies žiniasklaidą.

 Tai ne „cenzūra“ uždraudė, o naktiniai vandalai, išniekinę Kauno žurnalistų namus.
2_3.jpg

Šią naktį, manoma, 2 val.10 min. Į Lietuvos žurnalistų sąjungos Kauno apskrities skyriaus patalpas, esančias V.Putvinskio gatvės 48 namo antrajame aukšte, išmušę langą ir patekę vidun, įsibrovėliai išjungė vietinę signalizaciją, laidinį telefoną, ir pradėjo piktybišką veiklą. 3_3.jpg
Stalčiuose ir lentynuose laikyti dokumentai nuklojo grindis, ant kurių ir daugybė DVD diskų bei mini DV kasečių. 

O ant fotelio „išmėsinėtas“ naujausio modelio kompiuteris, kuriame sukaupti ne tik LŽS Kauno apskrities skyriaus duomenys, bet ir internetinės svetainės paruoštos publikacijos, nuotraukos, piešiniai, įvairūs duomenys.


4_2.jpg
Kabinete, ant kurių durų iškaba „Krepšinio pasaulyje“, sudaužyti trijų televizorių ekranai, taip pat dveji kompiuterio monitoriai, nuo televizijos laidų montavimo stalo numesti „Betacam“ ir DVK magnetofonai. 


5_2.jpg
Keisčiausia yra tai, kad niekas nedingo, net ir atvirai pastatyta tris tūkstančius kainuojanti vaizdo kamera…


Naktiniai vandalai turėtų būti išaiškinti ir surasti, nes rūpestingi policijos pareigūnai surado ne vieną įkalti, o svarbiausia – įsibrovėlių įvairiose vietose palikto kraujo, pagal kurį bus nustatytas DNR, pėdsakų.

6.jpg-Vaizdas labai siaubingas, ypač kai tokį matai pirmąkart gyvenime,- internetinei svetainei www.kaunozurnalistai.lt teigė LŽS Kauno apskrities skyriaus valdybos pirmininkas Vidas Mačiulis.- Tačiau neduoda ramybės svarbiausias klausimas, už ką toks kerštas? Už internetinės svetainės publikacijas ar už gėdingą „Žalgirio“ pralaimėjimą penktadienį Eurolygos rungtynes Berlyne? Abejoju, nes nei aš, nei skyriaus valdyba niekam blogo nepadarė ir niekas negrasino. Man atrodo, kad čia „darbavosi“ prie mūsų pastato prisiglaudusio triaukščio , kuriame veikia naktinis klubas „MOJO Lounge“ , neblaivūs ar narkotikų paveikti lankytojai.7.jpgPaaiškėjo, kad po velykinės nakties linksmybių, naktinio klubo apsaugininkų V.Putvinskio gatvėje irgi laukė nemalonus šventinis „pasveikinimas“, nes buvo išdaužyti net trijų automobilių langai. 

Gal kažkas buvo įsižeidęs ir taip atkeršijo ne tik tvarkos saugotojams, bet ir žurnalistams, kurių nelaimei – jie įsikūrę už triukšmingo naktinio klubo sienos? 

Kurį laiką internetinė svetainė www.kaunozurnalistai.lt neatnaujins savo veiklos. Nežinia, ar ateinantį sekmadienį televizija Sport1 galės parodyti programos „Krepšinio pasaulyje“ naują laidą.

Panašūs straipsniai